Singularity University
NASA + Google

Singularity University (URL: https://su.org) 2008. gadā dibināja Google (Amerikas Savienoto Valstu akciju sabiedrība "Google Inc.") sadarbībā ar NASA (angļu: National Aeronautics and Space Administration; Amerikas Savienoto Valstu aģentūra "Nacionālā aeronautikas un kosmosa administrācija", kas nodarbojas ar kosmiskajiem pētījumiem).
Singularity University mērķis - labvēlīga pasaules pārveide, globālo izaicinājumu atrisināšana, izmantojot eksponenciālas tehnoloģijas
Singularity University ir inkubators, kas savienots ar domnīcu (tikai domā un runā), pētniecības laboratoriju un mācību centru.
Singularity University rada start-up uzņēmumus, kuru mērķis ir nākamajos desmit gados ietekmēt miljardu cilvēku dzīvi. Ļoti drosmīgi. Lielākā daļa jauno uzņēmumu šo mērķi nesasniegs. To sasniegs tikai daži.

Piemēri:

  1. radīt 3D printeri, kas var darboties kosmosā. Tam būtu milzīga ietekme, jo ļoti atvieglotu ceļošanu;
  2. radīt dronu tīklu, kas ļautu izplatīt vakcīnas, pārtiku un ūdeni Āfrikā un Indijā, kur nav ceļu vai notiek kari un dabas katastrofas. Rezultāts - daudzos jautājumos dienvidi aizsteidzas garām attīstītajai pasaulei - tās uzreiz ievieš bezvadu komunikācijas, saules ražoto elektrību, nebūvē ceļus, bet izmanto dronus.
  3. radīt lidojošos automobiļus.

Visas minētās tehnoloģijas ir svarīgas kosmosa pētniecībai, tās būs svarīgas, kad sāksim apdzīvot Marsu.

NASA vajag Google, jo mākslīgais intelekts ir svarīgākais elements attīstības paātrināšanā.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 . Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.